Jaka wyprawka dla noworodka zimą? – to musisz wiedzieć

11 lut, 2023 | cyprian | No Comments

Jaka wyprawka dla noworodka zimą? – to musisz wiedzieć

Wyprawka dla noworodka urodzonego zimą musi być dostosowana zarówno do niskiej, jak i wysokiej temperatury. W domu, gdzie jest ciepło, będziemy dziecko rozbierać, na dworze będziemy je chronić przed chłodem i wiatrem. Dlatego noworodek zimą powinien być ubrany na tak zwaną cebulkę. Dlatego też w dalszej części artykułu zdradzamy szczegóły. 

Jaka wyprawka dla noworodka zimą? – to musisz wiedzieć

Każda przyszła mama, bez względu na to, jaką ma wyznaczoną datę porodu, zadaje sobie pytanie: jaka wyprawka dla noworodka zimą? Zima to specyficzny okres – za oknem wieje i zimno, w domu ciepło. Ta różnica temperatur jest bardzo mocno odczuwana przez maluszka. Pamiętajmy, że nasze pociechy mają o wiele delikatniejszą skórę od nas. To jeden z powodów, dla których wyprawka dla noworodka zimą powinna być kompletna i muszą się w niej znaleźć zarówno cienkie ubranka takie jak body czy pajace, jak i cieplutkie otulacze, kocyki oraz rożki. 

Wyprawka dla noworodka urodzonego zimą – co powinno się w niej znaleźć

Wyprawka dla noworodka zimą musi składać się przynajmniej z jednego lub nawet dwóch kocyków. Kocyk z wełny merino pozwala skórze oddychać, przez co dziecko w nim ani nie spoci się, ani nie zmarznie. Dzięki temu, że jest to produkt antyodorowy, nawet gdy dziecko go zmoczy, nie odczuje tego żaden sposób. Kolejną ważną pozycją na liście zakupów, jaką powinna zawierać wyprawka dla noworodka urodzonego zimą jest bambusowy rożek niemowlęcy. Rożek otuli twojego maluszka dając mu poczucie bezpieczeństwa i ciepła. Dzięki możliwości regulacji rozmiaru rożek idealnie sprawdzi się zarówno do wózka, jak i do fotelika samochodowego. Jeśli chodzi o wyprawka noworodek zima wymaga szczególnej opieki. Pamiętajmy więc, by nie przegrzać naszej pociechy ani nie przeziębić. 

Wyprawka dla noworodka zimowa – ciepłe ręczniki w sklepie Babyberry

Wyprawka dla noworodka zimowa musi zawierać przynajmniej jeden ręcznik z kapturkiem, dzięki któremu twoje dziecko nie zmarznie po kąpieli. Jednym z najlepszych wyborów jest zakup naszego ręcznika niemowlęcego z bambusa i lnu. Dzięki właściwościom antyalergicznym, antygrzybicznym, antybakteryjnym, antyodorowym twoje dziecko będzie czuło się po kąpieli wyjątkowo komfortowo. 

Wyprawka dla noworodka zimowa – sprawdź naszą  pościel z wypełnieniem

Zimowa wyprawka dla noworodka musi uwzględnić również wygodną, oddychającą pościel. Komfort snu twojego maluszka jest niezwykle istotny, nie można zapominać, że noworodek większość czasu w ciągu dnia śpi. Pościel całoroczna niemowlęca bambusowo-lniana z antyalergicznym wypełnieniem to rozwiązanie idealne dla nawet najbardziej wrażliwej skóry. Nasza pościel chłonie wodę, reguluje temperaturę ciała i stanowi naturalną ochronę przed promieniami UV.

Wyprawka dla noworodka zimą – ubranie i akcesoria zimowe

Jaka wyprawka dla noworodka zimą? Jeśli właśnie stoisz przed tym trudnym wyborem, jesteś w idealnym miejscu na zrobienie zakupów dla Twojego maluszka. Wyprawka dla noworodka zimą to zestaw ubranek i ciepłych dodatków. Grudzień, styczeń i luty to najzimniejsze miesiące w roku dlatego twoje maleństwo urodzone w tych miesiącach potrzebuje otulacza, rożka i kocyków. Wszystkie te akcesoria znajdziesz w sklepie internetowym Babyberry. Dla nas wyprawka noworodek zima to bazowy zestaw, który znajdziesz wśród naszych produktów. Jesteśmy specjalistami w swojej dziecinie i chętnie pomożemy ci skompletować wszystko, czego potrzebujesz tak, by wyprawka dla noworodka urodzonego zimą była gotowa jeszcze przed narodzinami twojego maluszka. 

 

Write Reviews

Leave a Comment

Please Post Your Comments & Reviews

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

No Comments & Reviews